שלום :)
קוראים לי סופי, אני בן 34, נשוי לליה באושר רב וגר בקיבוץ בית קשת (ליד כפר תבור). אני פסיכותרפיסט הוליסטי ומלווה ומטפל אישי של גוף-נפש-תודעה ומנחה קבוצות ויחידים בריברסינג, מדיטציה ותהליכי מודעות וריפוי. 

 

משנת 2004 אני חוקר ולומד את התודעה ואת החיים ובעיקר את התחום הזה שאי אפשר בדיוק להגדיר אותו והוא עוסק בשאלות הכי משמעותיות - מה מביא את האדם לאושר? האם וכיצד אפשר להשתחרר מהסבל? מהי התעוררות רוחנית? מהי המשמעות העמוקה של החיים?   
מאז אני צועד את דרך המדיטציה והמודעות העצמית.  
בשנים האחרונות מנחה ומלווה תהליכי מודעות וריפוי אישיים וקבוצתיים ומלמד מדיטציה. רכשתי כלים רבים בדרך. למדתי חוכמות עתיקות ומודרניות- חכמת הקבלה, מודעות יהודית בשיטת החסידות, בודהיזם, החכמה הסופית, זן, טנטרה כדרך רוחנית, תורותיהם של מורי רוח מגוונים מהעבר ומההווה.
בנוסף ללימודי פסיכותרפיה הוליסטית (4 שנים במכללת 'תלתן') למדתי שיטות טיפול רבות: פוקוסינג, תרפיה בקול, שיטת ההרחבה ('האור הלבן'), הילינג אנרגטי, פרחי באך, רפלקסולוגיה, פסיכודרמה, איבחון אנרגטי של מערכת הצ'אקרות ועוד. 
תירגלתי מגוון רחב של שיטות מדיטציה וחויתי הרבה קורסים התפתחותיים, ריטריטים וסדנאות מגוונות. בשנתיים האחרונות אני לומד הוראת יוגה.

בעיסוקי השני אני מפיק פסטיבלים וארועים של מוסיקה, רוח, אהבה ושמחה, ולאחרונה מתמקד באגף זה בהפקת פסטיבל ה Sacred Journey - מסיבה. סדנה. טקס. מסע.

אני מאמין בעשייה, בשירות ובאקטיביזם חברתי ותודעתי, אך קודם כל באחריות אישית ודוגמא אישית, ואני עושה את המיטב שלי להתפתח בעצמי ולפתוח את הלב, וכן, לפעול בכל דרך להביא לריפוי האדם והאדמה ולהשבת האחדות ודרך הלב לעולמנו.

אודותיי - סופי אסף רפופורט